KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16034156
nr 1603 4156
Jonas Glock
(f. 1947), Sverige
Oljemålning, Roddbåt. Signerad, daterad -94. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 37x68 cm
Jonas Glock, svensk målare, grafiker, arkitekt och skulptör född 1947.
måndag 4 mars 2024
kl 20:43:40
Jonas Glock
Läs mer om Jonas Glock