KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16034156

nr 1603 4156

Jonas Glock

(f. 1947), Sverige

Oljemålning, Roddbåt. Signerad, daterad -94. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 37x68 cm

Jonas Glock, svensk målare, grafiker, arkitekt och skulptör född 1947.

måndag 4 mars 2024
kl 20:43:40

Jonas Glock

Läs mer om Jonas Glock